نتایج جستجو برای عبارت :

قدم برداشتن با اطمینان

نهی از اعتماد بیجا حتی به نزدیک‌ترین افراد
ثقة الاسلام کلینی و ابن شعبه حرانی رضوان الله علیهما روایت کرده‌اند:
محمد بن یحیى، عن أحمد بن محمد، عن علی بن إسماعیل، عن عبد الله بن واصل، عن عبد الله بن سنان قال: قال أبو عبد الله علیه السلام: لا تثق بأخیك كل الثقة فإن صرعة الاسترسال لن تستقال.
امام صادق علیه السلام فرمودند: حتی به برادرت اعتماد كامل و تمام (بدون ملاحضه) مكن؛ زیرا زمین خوردن ناشی از اطمینان كردن، قابل جبران نیست.
الکافی، تالیف ثقة
این مشکل زمانی رخ می دهد که دیسک های ترمز تاب بردارند و دیگر سطح آن ها صاف نباشد.
❌از علل تاب برداشتن دیسک ها می توان به 
سرد و گرم شدن ناگهانی آن ها و همچنین
غیر یکنواخت بودن سایش در سطح آن ها اشاره کرد.
منظور از سرد و گرم شدن دیسک ها این است که به عنوان مثال به دلیل ترمز گیری سطح دیسک گرم شده باشد و در این هنگام به صورت ناگهانی آب به سطح دیسک ها پاشیده شود که باعث تاب برداشتن سطح دیسک می شود.همچنین گرم شدن بیش از حد دیسک ها بر اثر ترمز های پیاپی
‍♂️همه چیز با برداشتن اولین قدم شروع می‌شود. 
برای بعضی از افراد اولین قدم، سخت‌ترین قسمت این پروسه است. برای بعضی‌دیگر هم ادامه مسیر و پایبند ماندن، دشوارتر است.
برداشتن گام‌های واقع‌گرایانه و قابل سنجش برای حرکت به جلو در مسیر مثبت ضروری می‌باشد.
وقتی نقطه عطفی حاصل می‌شود، موفقیت‌تان را تحسین کنید. جشن گرفتن پیروزی‌ها در طول مسیر، ماندن در ادامه راه را لذت‌بخش‌تر می‌نماید.
خلاصه روز نوزدهم «هر روز صدها بار به خودم خاطر نشان می کنم که زندگی درونی و بیرونی من به تلاش سایر مردم، زنده یا مرده، بستگی دارد و من هم باید تلاش خودم را بکنم تا به همین اندازه ای که دریافت کردم، یا هنوز در حال دریافت هستم، از خودم مایه بگذارم.»راز موفقیت اینشتن شکرگزاری بود، امروز تو هم مانند انیشتین صد بار بگو: خدایا شکرت، و این کار را با برداشتن صد گام شگفت انگیز انجام بده.‍♀️‍♂️با اینکه ممکن است غیر قابل باور به نظر برسد که گام برداشت
⬅️ مثال کاربردی از وب سرویس های سیموتل
✅ استفاده از وب سرویس برای برداشتن فایل صوتی
گاهی اوقات نیاز است که اپراتورها فقط با یک سیستم کار نمایند و آن هم چیزی جز اتوماسیون نخواهد بود. در این مواقع سیستم‌ ویپ می‌تواند با اتصال از طریق وب سرویس به اتوماسیون، گزارشات و فایل های صوتی و نظرسنجی را به اتوماسیون ارسال نموده و در پنل این سیستم نمایش دهد.
گفتم و گفتن :))
گفتم : نقاب هاتونو بردارید
گفتن نه نمیشه
گفتم لطفا
گفتن خواهی ترسید ! 
گفتم از چی ؟
گفتن از دیدن خود اصلی  و واقعی مون 
گفتم بردارید !!
برداشتن! عقب رفتم ! ترسیدم ...چشامو بستم ...
گفتم بذارید نقاب هاتونوخواهش میکنممم ! 
ترسیدم از دیدن خود واقعی ادم هایی
که نقاب داشتن .ترسیدم از ادمای زیر نقاب
از خود اصلی شون ترسیدم
با خود اندیشیدم 
ایا من خودمم ؟
ایا منم نقاب زدم؟
ایا اگ نقاب دارم و 
نقاب بردارم خود اصلی م
رو ببینن جا میخورن؟
ایا خود

سلام دوستان. در این ویدیو قصد دارم بهتون آموزش بدم که چطور در 2 دقیقه، خال ها و لکه های صورتتون رو به صورت حرفه ای و سریع بردارید.
این آموزش بسیار آسان هست و خیلی راحت به کمک یکی از ابزار فتوشاپ می تونید لکه های صورتتون رو بردارید.
این آموزش برای برداشتن لینک از روی تصاویر هم مفید هست. خیلی امکانات دیگه ای هم داره این ابزار که خودتون میتونید ازش استفاده کنید.
لطفا بعد از دیدن ویدیو، چنل یوتیوب من رو سابسکرایب کنید و علامت زنگوله ر
گفتم و گفتن :))
گفتم : نقاب هاتونو بردارید
گفتن نه نمیشه
گفتم لطفا
گفتن خواهی ترسید ! 
گفتم از چی ؟
گفتن از دیدن خود اصلی  و واقعی مون 
گفتم بردارید !!
برداشتن! عقب رفتم ! ترسیدم ...چشامو بستم ...
گفتم بذارید نقاب هاتونوخواهش میکنممم ! 
ترسیدم از دیدن خود واقعی ادم هایی
که نقاب داشتن .ترسیدم از ادمای زیر نقاب
از خود اصلی شون ترسیدم
با خود اندیشیدم 
ایا من خودمم ؟
ایا منم نقاب زدم؟
ایا اگ نقاب دارم و 
نقاب بردارم خود اصلی م
رو ببینن جا میخورن؟
ایا خود

سلام دوستان. در این ویدیو قصد دارم بهتون یاد بدم که چطور با ابزار اسپات هیل فتوشاپ، در کوتاهترین زمان به صورت حرفه ای، لینک روی تصاویر را حذف کنید به صورتی که هیچ نشانه ای از حذف آن باقی نماند!
ابزار اسپات هیل، بازه رنگی اطراف محدوده ای که مشخص می کنید را بر قسمتی که مشخص کرده اید اعمال می کند و آن را به صورتی می سازد که فکر می کنید واقعا پشت لینک همان بوده.
خلاصه ابزار اسپات هیل فتوشاپ کاربرد های زیادی دارد که در این ویدیو با کار

هیسترکتومی:
خارج کردن و برداشتن رحم را هیسترکتومی می گویند.

هیسترکتومی واژینال:
اندیکاسیونهای آن عبارتند از:
بیماریهای رحم که به سرطانهای خوش خیم منجر می شوند
خونریزیهای غیرطبیعی یا منوراژی
پرولاپس رحم وقتی که رحم بزرگ شده است، و زمانی که نیاز به حمایت چند عضله ی ضعیف لگنی داریم.
بدخیمی های مزمن و اندوسرویکال و اندومتریال هم با این جراحی درمان می شوند.

ادامه مطلب
آموزش فنی خودرو - ترموستات
1⃣ زمان سربالایی موتور خودرو داغ شده و در سرپایینی یکمرتبهو دفعتا سرد شده که احتمال تاب برداشتن سرسیلندر و ترک برداشتنسرسیلندر و بلوکه سیلندر زیاد است. این دوستمان تا بحال شانس آورده.2⃣ در سرمای خیلی سرد بخاری در نیم ساعت گرم می شود.3⃣ موتور در دمای نرمال کار نمی کند .چون اولا دیر به دمای مطلوب می رسد تا آن موقع موتور در شرایط نرمال کار نمی کند.در ضمن دمای مطلوب کارکرد موتور 85 تا 95درجه است .پایین تر یا بالاتر آسیب زا
تزریق چربی چیست
تزریق چربی فرآیندی است که طی آن بافت ها و سلول های چربی را از ناحیه های مشخص شده مانند ران، شکم، باسن، پا و غیره  برداشت کرده وبه  بخش هایی که باید پر تر و یا حجیم تر شود تزریق می شود نام دیگر تزریق چربی پیوند چربی می باشد.

برخی افراد هستند که علاقه دارند  قسمت های خاصی از بدنشان همانند لب، گونه، گودی های زیر چشم و … پر تر به نظر برسد و به همین دلیل را انتخاب می کنند.

برداشتن چربی از بدن
پزشک در ابتدا از نواحی نظیر باسن ،
آموزش برداشتن ابرو در خانه
ابرو
ها نقش قاب را برای چشم بازی میکنند، یک تصویر زیبا در قاب زیبا و مناسب
جلوه بیشتری پیدا میکند.اگر از کسانی هستید که می خواهید خودتان در منزل
ابروهایتان را بردارید در 4 مرحله به آسادگی می توانید این کار مطابق با
تصاویر انجام دهید .

مراحل برداشتن ابرو
1- نقطه ی شروع ابرو ها را پیدا کنید
موچین را بچرخانید، تا برعکس شود و نوک آن به سمت پایین باشد. موچین را به
صورت عمودی روی صورت قرار دهید به طوری که در راستای قسمت ب
لاک زدن ناخن ها یه چیز مهم برای دختران و زنان هست ما در اینجا اموزشی را ترتیب داده ایم تا شما به راحتی بتوانید ناخن هایتان را لاک دو رنگه یزنید.لاک دو رنگه ناخن ها بسیار راحت و…1-در ابتدا لاک های قبلی را پا کنید و ناخن ها را خشک کنید.

لاک زدن ناخن ها یه چیز مهم برای دختران و زنان هست ما در اینجا اموزشی را ترتیب داده ایم تا شما به راحتی بتوانید ناخن هایتان را لاک دو رنگه یزنید.لاک دو رنگه ناخن ها بسیار راحت و…2-با لاک خود تمام ناخن خود را لاک کنید
عمل بینی ممکن است با عوارض و خطرات زیادی درگیر باشد که عوارض اصلی آن بعد از جراحی بروز می کنند. برداشتن و تراشیدن قوز بینی یکی از کاربردهای عمل بینی است که داوطلبان بسیار زیادی دارد. در حال حاضر، جراحی تنها راه حذف و برداشتن قوز بینی است. اما در بیشتر موارد، جراحی به یک عارضه به نام “open roof” منجر می شود که در ادامه ی مطلب بیشتر با آن آشنا خواهید شد وشما میتوانید با مراجعه پیش بهترین جراح بینی این کار را انجام دهید.
قوز بینی چرا به وجود می آید؟
د
درخواست کد امنیتی هنگام ارسال کامنت باعث می‌شود برخی افراد در پست شما کامنت نگذارند. برای برداشتن کد امنیتی در بخش نظرات مراحل زیر را در پنل مدیریت طی کنید:
بخش تنظیمات
تنظیمات ساده
تنظیمات ارسال نظر
تیک هشتم را بردارید
پ.ن: با توجه به اینکه بیشتر ما از بخش «پیام خصوصی» وبلاگ برای صحبت کردن و چت استفاده می‌کنیم بعضی وقتها مجبور می شویم کامنتهای خصوصی که تعدادشان زیاد می‌شود را پاک کنیم. من یک روش برای حذف یکباره پیام های خصوصی پیدا کرده ام
زن و شوهر های جوان در اولین تجربه رابطه زناشویی خود با سوالات بسیاری مواجه می شوند که از پرسیدن آن خجالت کشیده و راه پزشک را در پیش می گیرند. اما امروزه پزشکان به دلیل حمایت های بی نظیری که از آنها توسط دولت انجام می شود هزینه های قزافی را برای زوج های جوان می تراشند و از ناآگاهی آنها سوء استفاده می کنند. یکی از بهترین این گزینه ها درباره برداشتن پرده بکارت است. بله درسته برداشتن پرده بکارت.
در دنیایی که همه به دنبال تنگ کننده واژن یا Vaginal tightnes
آموزش برداشتن ابرو
یکی دیگر از گزینه های زیبایی صورت، داشتن ابرو های مرتب و خوش فرم است. با یادگیری و انجام برداشتن  ابرو و اصلاح صورت در منزل همیشه صورتی آراسته و مرتب داشته باشید. بهترین وسیله برای برداشتن ابرو موچین است.

آشنایی با قسمت های مختلف ابرو برای برداشتن ابرو
سر ابرو : اگر یک خط کش  یا یک خودکار از کناره پره بینی بصورت عمود مستقیم بگیرید، تا ابرو را قطع کند، این نقطه سر ابرو می باشد. یک از قسمت های اصلی در برداشتن ابرو سر ابرو
گفته می شود :ماکرون  در ژاپن با ترامپ بر سر برداشتن برخی تحریم‌ها برای آغاز مذاکره به توافق رسیده و قرار است با بسته‌ی پیشنهادی عملیاتی به تهران سفر کند. سفر مکرون به تهران  درست پس  بعد از  وساطت نخست وزیر ژاپن  است  که  با دست خالی ایران  ایران آمده بود حال باید دید آیا نظام حاضر  حاضر به پذیرفتن پیشنهاد ماکرون  خواهد بود ؟ 
رفتار و استراتژی درست در بازار منفی و مثبت,سیگنال نوسانی و میان_مدت امروز_دوشنبه بصورت vip معرفی شد 
بازدهی سهم نوس
آموزش برداشتن ابرو به صورت حرفه ای

ابرو برداشتن در خانه کار سختی به نظر می رسد، اما باور کنید که شما هم می توانید مانند آرایشگراتان حرفه ای شوید. فقط کافیست که این نکات را بیاموزید.آموزش برداشتن ابرو
ابروهای پر بسیار زیبا هستند و ظاهر خوبی دارند ولی کسانی که ابروهای پرپشتی نیز ندارند می توانند با پیگیری چند مرحله به فرم دلخواه ابرو برسند و با آرایش ابرو به آنها عمق بیشتر داده و جاهای خالی را بپوشانند.

شروع کنید

بخش ابتدایی ابروها، یکی ا
اگر در حال حاضر صاحب یک ساعت اپل هستید ، ممکن است بخواهید آن را بر اساس سلیقه و ترجیحات خود تنظیم کنید. خبر خوب این است که جایگزین کردن باندهای Apple Watch دشوار نیست. در این مقاله ، ما در مورد برخی مراحل صحبت خواهیم کرد که می تواند به شما در سفارشی سازی Apple Watch خود کمک کند.اول از همه ، این را باید بخاطر بسپارید که نمی توانید از بند منظم ساعت برای Apple Watch خود استفاده کنید. ما همچنین در مورد نحوه تغییر بند اپل واچ صحبت خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر بخوا
گفتم: یه بار یه جا خوندم می‌گفت اگر خوب نشی، به بقیه هم صدمه میزنی.
و چند وقته دارم فکر میکنم خوب نخواهم شد.
و اونوقت بقیه ای در کار نخواهد بود.
مِه: آه, How I found this to be true. و من خیلی میترسم از کل این پروسه.
حس میکنم یه حلقه بی نهایته، صدمه زدن و صدمه خوردن، که هر چی عمیق تر بری بیرون اومدن ازش غیرممکن تره. Then again، شاید من هیچ وقت بیرون نیومدم.
برای قدم برداشتن خسته نیستی؟ من فکر کنم انرژیش رو هم نداشته باشم حتی. 
گفتم: یه بار یه جا خوندم می‌گفت اگر خوب نشی، به بقیه هم صدمه میزنی.و چند وقته دارم فکر میکنم خوب نخواهم شد. و اونوقت بقیه ای در کار نخواهد بود.
مِه: آه, How I found this to be true. و من خیلی میترسم از کل این پروسه. حس میکنم یه حلقه بی نهایته، صدمه زدن و صدمه خوردن، که هر چی عمیق تر بری بیرون اومدن ازش غیرممکن تره. Then again، شاید من هیچ وقت بیرون نیومدم. برای قدم برداشتن خسته نیستی؟ من فکر کنم انرژیش رو هم نداشته باشم حتی. 
کاشت آرماتور
آسیب دیدگی ستون ها در مراحل مختلفی به چشم می خورد 
- ترکهای ریز (افقی یا مورب) بدون خرد شدن بتن یا گسیختگی آرماتورها - قلوه کن شدم سطحی بتن بدون آسیب دیدگی آرماتوربندی
- خردشدگی بتن، شکستن تنگ ها و کمانش آرماتورها | بسته به درجه آسیب دیدگی، راهکارهای مختلفی را می توان اعمال کرد. تزریق رزین، برداشتن و جایگزین کردن قطعات و به کار بردن جاکت، از جمله این راهکارها هستند..
 مرمت موضعی
تزریق رزین و ملات های رزینی فقط برای مرمت ستون هایی ک
تنها ترین تنها هستم سکوت تاریک سرد در جاده ای بی انتها ....تاریک حتی جلوی پایم را نمی بینم از برداشتن قدم میترسم ....میترسم از قدم زدن. 
چندسال هست میدوم پاهایم خسته رمق ندارم. نرسیدم. 
به انچه که دنبالشان دویدم محو شد از نظرها  هرچه بود تموم شد.
 دنبالش بروم سکوت همه جا را گرفته سکوت سرد و تاریک شیوا رها تنها تنها ...
تنها ترین تنها هستم سکوت تاریک سرد در جاده ای بی انتها ....تاریک حتی جلوی پایم را نمی بینم از برداشتن قدم میترسم ....میترسم از قدم زدن چندسال هست میدوم پاهایم خسته رمق ندار م نرسیدم به انچه که دنبالشان دویدم محو شد از نظرها  هرچه بو د تموم شد دنبالش/بروم سکوت همه  جا را گرفته سکوت سرد و تاریک شیوا رها تنها تنها 

جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی
همانطور که می دانیم از دیدگاه زیبایی شناسی چشم ها مهمترین جزو صورت هستند. چشم ها نشان دهنده بسیاری از خصوصیات هر فرد مانند سن فرد و منعکس کننده حالات هیجانی و خلقی می باشند.
بنا به ساختار فیزیولوژیکی بدن ، متاسفانه چشم ها و پلک ها زودتر از سایر اجزای بدن ، علائم پیری را نشان می دهند. به دلیل همین حساسیت ، هر روز افراد بسیاری با استفاده از جراحی زیبایی پلک چشم ، اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده و از زندگی خود ل
باعرض سلام وخداقوتوباتشکر از تمامی هنرمندان وزحمت کشان تئاتر جابرلحظات بسیار نابی را احساس میکردم:گاهی خنده های از ته دل،گاهی روحیه مقاومت وسرسختی وتلاش برای برداشتن قدمهای مهم،گاهی برایم یک تلنگربزرگ بود که چه کسی رسالت های مانده برزمین را باید عهده دارشود؟به خودم میگفتم نباید یاعلی بگویی وبلند شوی؟
ادامه مطلب
جراحی خال روش های مختلفی دارد که قبل از پرداختن به آن ابتدا لازم است تا با خال آشنا شوید . خال ها ضایعات پوستی مسطح یا برجسته پوست هستند که در ابتدا شبیه به کک و مک هستند و به مرور زمان بزرگتر می شوند .
امروزه شایع ترین جراحی خالی که صورت می گیرد ،  برداشتن خال صورت است . زیرا به جز موارد نادری که زیبایی خاصی به صورت فرد می بخشد در اغلب موارد ناراحت کننده است و باعث کاهش اعتماد به نفس فرد می شود .
روش های جراحی خال
روش های  جراحی خال عبارت است از:
ب
اون روزی مامان رو مجبور کردم موهامو کوتاه کنه. اونقدر تحمل همین چند سانت بلند شدن و برخورد موهام به گردنم برام سخت شده بود که یک قدم با برداشتن ماشین و زدن همه شون فاصله داشتم. دوست دارم پشت سرم خالی باشه و وقتی دست می‌کشم، چیزی لای انگشت‌هام نمونه و جلوی موهام بلندتر باشه تا هرچند وقت یک بار بریزم‌شون توی صورتم و چشم‌هام رو بپوشونم. برای وقت‌هایی که دلم نمی‌خواد این دنیا رو ببینم. و انگار اگر من نتونم ببینمش، اون‌ها هم نمی‌تونن منو ببین
راه مقابله با عادت ترکاندن جوش صورت : دست زدن مداوم به صورتتان می تواند به ایجاد سوراخ های ریز و گسترش یافتن باکتریهای ایجاد کننده جوش (جوش صورت و پوست یا آکنه) منجر گردد.
یکی از بدترین عادت هایی که ممکن است شما در حین سر و کار داشتن با جوش داشته باشید، عبارت از دست زدن مداوم به صورتتان می باشد – یا حالت بدتر این است که بخواهید آن جوش را بردارید!
با استفاده از ابزارهای ذهنی یا ایجاد یک سری محدودیت های فیزیکی که برای دست زدن به جوش یا برداشتن آن ی
بسیاری از افراد برای زیباتر شدن اقدام به برداشتن خال هایشان می کنند . درمان خال تنها با هدف زیبایی صورت نمی گیرد بلکه برای بیمارانی که به ملانوم مبتلا شده اند ضروری است.
برداشتن خال های قسمت های مختلف بدن در ابتدا باید با انجام آزمایشات و معاینات دقیق صورت گیرد و ابتدا از خال نمونه برداری گردد تا پزشک بتواند وضعیت بافت خال را در زیر میکروسکوپ مورد بررسی دقیق قرار دهد.
نمونه برداری از این حیث مهم است که در صورت سرطانی بودن خال متخصص پوست کامل
 ورم
دردناک غدد لنفاوی که در اثر تجمع غیرطبیعی مایع لنف در قسمتی از بدن. زنانی که تحت
عمل جراحی برداشتن سینه یا ماستکتومی قرار می گیرند، در معرض خطر ابتلا به ورم غدد
لنفاوی هستند که معمولا این ورم در بازوی دستی است که سمت سینه جراحی شده می باشد.

ادامه مطلب
پدال ترمز خیلی نرم شده و پایین میرود❗️
✅توضیح مشکل: هرگاه که پدال ترمز را فشار می دهید متوجه می شوید که خیلی نرم و اسفنجی شده است . ممکن است با چند بار فشردن آن، دوباره مانند اول بشود ولی به محض برداشتن پا از روی آن مجددا نرم می شود.مشکلات احتمالی عبارتند از:
1️⃣در یکی از شیلنگهای ترمز نشت وجود دارد.2️⃣در مدار هیدرولیک هوا وارد شده است.3️⃣روغن ترمز کثیف شده است و یا از روغن نامناسبی استفاده شده است.4️⃣ترمز ها خیلی خورده شده اند.
حقایق واضح درباره برچسب های پوستی
در اینجا نکات کلیدی در مورد اسکین تگ یا برچسب های های پوستی ذکر شده است. آنها معمولاً در چین های پوستی رخ می دهند. البته میتواند روی صورت و نواحی گردن نیز مشاهده شود.آنها خطرناک نیستند ، اما می توانند به دلایل زیبایی شناختی و زیبایی مشکل ایجاد کنند.
روشهای برداشتن برچسب های پوستی شامل درمان های بدون نسخه (OTC) ، برداشتن با جراحی کوچک یا کوتر و کرایوتراپی است.
اسکین تگ چیست؟
اسکین تگ جزو تومورهای خوش خیم و غیر س
دارم یاد میگیرم توی زندگی خوابگاهی تعارف ممنوعه,تجربه شد واسم سر هر چیزی تعارف نکنم ,بلکه با مهربانی و ادب اما جدیت رفتار کنم ,انقدر که برداشتن مواد غذاییم,استفاده از ظروفم و نشستنشون یا شکستن ظرف هام ,یا مزاحم خوابم شدن ,واسشون عادی نشه ... از دیشب شروع کردم به مشخص کردن حریمم ,و متوجه شدم خیلی ها واقعا سواستفاده گر هم هستند و متوجه نمیشن صرفا داری بهشون محبت میکنی ,خ.ر نیستی!
خلاصه اینکه,خوبه که بلدم نه بگم :)
پره موتور سیکلت چیست؟
پره موتور سیکلت میله های فلزی هستند که از طرف خمیده آن به توپی موتور سیکلت و از طرف دیگر (پیچی) به طوقه موتور سیکلت متصل میشوند و وظیفه انتقال نیروی محرکه چرخ ها و ثابت نگهداشتن آنها در محیط چرخشی توپی میباشد.
پره موتور سیکلت معمولا از جنس فولاد و بسیار محکم ساخته میشود و روی آن آبکاری شده تا علاوه بر زیبایی به راحتی پوسیده نشود.
پره موتور سیکلت باید به راحتی پاره و شکسته نشود. پره ها در جهات مختلف نصب میشوند و وظیفه جل
یه حس بد تمام وجودمو گرفته
مث ی بختک روی قفسه سینه م
چرا مهدی مثل یه کوه آتش فشان یهو منفجر شد امشب؟
چرا انقدر تو دلش از خانواده من کینه س
چرا انقدر دیر و سخت فراموش میکنه؟
الان طرف منه اگر یه روز نظر من مخالفش باشه چی؟ اون موقع از منم کینه میگیره؟
چرا وقتی عصبانی بود هیچکدوم از حرفای من حالشو عوض نکرد؟
چرا جملات محبت آمیزمو ندیده گرفت؟
چرا براش مهم نبود که بهش گفتم منو چجوری صدا کنه؟
چرا برداشتن اینهمه مرز براش مهم نبود؟
دارم اشتباه میکنم؟
ان
نیاز به راه رفتن،گام های بلند برداشتن،دویدن.
من پاهایی هستم که هیچ گاه ندویده‌اند.
نیاز به چشم باز کردن،دیدن،زل زدن.
من چشم هایی هستم که هیچ گاه باز نشده اند.
نیاز به لمس کردن،نوازش کردن،مشت زدن.
من دست هایی هستم که هیچگاه حرکتی نکرده ‌اند.
نیاز به فکر کردن،حساب کتاب کردن،بحث کردن
من مغزی هستم که هیچ گاه به کار نیفتاده‌ام.
نیاز به خندیدن،عصبانی شدن،گریه کردن.
من احساساتی هستم که هیچ گاه خودشان را بروز نداده‌ اند.
ادامه مطلب
برای یکماه دیگه که روزهای مزخرف امتحان‌های پشت سر هم و بدون فرجه است تمرین نخوابیدن می‌کنم. سپانلو می‌خوانم و کارن هورنای و الگوریتم نویسی یاد می‌گیرم و برای خواهرک نمونه سوال فلسفه پیدا می‌کنم اما یک ورق جزوه انفورماتیک پزشکی ندارم، جزوه الکترونیکم ناقص است، نمره کارگاه تجهیزات پزشکی‌ام روی هوا است و فقط امیدوارم که برای بار چهارم مجبور به برداشتن درس شیرین سیگنال نشوم. آخ! بروم لباس‌هام را جمع کنم، این هفته یک خبرهایی هست. از آن جا خ
روشهای عمل جراحی بازسازی پستان :

عمل بازسازی پستان ها پس از ماستکتومی یا برداشتن پستان
پس از جراحی ماستکتومی یا برداشتن پستان امکان بازسازی پستان وجود دارد. این عمل جراحی از  حدود دو سال پس از عمل ماستکتومی و زمانی که درمانهای دیگر مثل شیمی درمانی و رادیوتراپی تمام شد و بیمار در شرایط عاری از بیماری قرار گرفت، قابل انجام است

باز سازی پستان چه مدت بعد از عمل جراحی اول قابل اجرا است؟
بصورت همزمان با عمل جراحی برداشتن پستان یا تاخیری انجام م
فرمول‌بندی شده، و تولید شده توسط rupes انجمن جدید روتاری جدید ، گام دوم ایده‌آل برای پیروی از یک فرآیند گردان زبر برای تصفیه کامل ، حذف عیوب نوری ، و تحویل موم آماده است . میکرو micro تخصصی و مخلوط اختصاصی به طور خاص به کار گرفته شده‌اند تا به راحتی کار کنند و تجربه کاربر گردان را افزایش دهند و به اپراتورها اجازه دهند تا به اندازه یک گام برداشتن شن و شن را افزایش دهند
دوچیز انسان را نابود میکند 

مشغول بودن به گذشته و مشغول شدن به دیگران 

هرکس در گذشته بماند آینده را از دست می دهد 

هرکس نگهبان رفتار دیگران شود آسایش و راحتی خود را از دست میدهد

گذشته هایت را ببخش 
زیرا آنان همچون کفش های کودکی تو هستند 
نه تنها برایت کوچکند 

بلکه تو را از برداشتن گام های بزرگ باز می دارند 
پوست افراد مبتلا به بیماری اگزما قادر به حفظ میزان رطوبت مورد نیاز خود نیست. این موضوع احتمال خشکی، قرمزی و ترک برداشتن پوست را افزایش می‌دهد. این بیماری علائم مختلفی دارد و با رعایت نکاتی ساده قابل پیشگیری است. در این اینفوگرافی با برخی روش‌های پیشگیری از تشدید اگزما در زمستان آشنا می‌شوید.
گرافیک: پدرام آقایی
منبع داده‌ها: شبکه خبری سی‌ان‌ان
با هوش ذاتی و دقت عجیبی که انگار یکی از آپشن های چشم هاش بود -چون وقتی می خواست پشت جسمت، لا به لای روحت را کنکاش کند، حالت چشم هاش عوض می شد- بعد از یکی دو جمله ی کوتاه و ظاهرا ساده فهمید من شیفته ی کشف کردنم. همین جا بود که دانه ریخت. خیلی محتاط. چون هنوز نمی دانست من از آن دسته احمق هایی هستم که شجاعانه به سراغ تجربه های جدید و کشف های تازه می روند یا از آن دسته احمق هایی هستم که دلشان ضعف می رود برای سرک کشیدن و مزه کردن و پرده برداشتن و لمس لذت
برای درست کردن سس مایونز ، تخم مرغ ها را نیم ساعت قبل از شروع به کار از یخچال بیرون آورید تا کمی گرم شود.

برای پختن سیب زمینی آب پز ، فراموش نکنید یک یا دو قاشق غذا خوری نمک به آن بیفزایید تا سیب زمینی ها ترک برندارند.....

برای تشخیص تخم مرغ تازه ، آن را در یک کاسه آب سرد بگذارید. اگر تخم مرغ تازه باشد به ته ظرف می رود ، اما اگر به سطح آب بیاید، بهتر است از آن استفاده نکنید.

اگر مقداری از نان سفید اضافه آمده و مصرف نمی شود ، چاره این است که آنه
رمان زیر باران
دانلود رمان زیر باران اثر زهرا ارجمند نیا با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم
داستان این رمان در مورد یه دختر با عواطف شکننده و پر از درک زندگی ، مغرور و خوش قلب ، یه پسر با قلب سنگی و غرور بیش از حد ، همراه با جذبه ی منحصر به فرد ، تقابل دو آدم متفاوت ، شروع عشق و دلدادگی ، آدمایی که بلدن حرف دلشون و بزنند ، بلدن عاشقی کنند ، بلدن تکبر و روبرو احساسشون به زانو دربیارند ...
خلاصه رمان زیر باران
جلوی کمد
AnyDesk نرم افزاری است که برای ریموت شدن از یک کامپیوتر به دیگری ، مورد استفاده قرار می گیرد .
پس از فیلترشدن TeamViwer، نرم افزار AnyDesk همان کاربرد را برای ما دارد و قابل استفاده است . 
گاهی ممکن است ، چند ثانیه پس از شروع ارتباط ریموت ، به صورت ناخواسته ، ارتباط قطع شود . 
یکی از راه حل ها ، برداشتن تیک از گزینه Allow Direct Connection در بخش Connection است . 
با عرض سلام خدمت همه ی دوستان عزیز ، کانال واتس آپی کُنام شیران برای گام برداشتن در حوزه ی دفاع مقدس و نشر مطالب نوین در این حوزه راه اندازی شد ، از تمامی علاقه مندان دعوت به عمل می آید 
آدرس کانل :
https://chat.whatsapp.com/C3yXgBGB6dqEaICAMJ5ZYa

ادامه مطلب
ارتودنسی ثابت
یکی از روشهای ارتودنسی است که نسبت به سایر روش های ارتودنسی همکاری
بیشتری را از جانب بیمار می طلبد. مراحل ارتودنسی ثابت از ابتدا تا پایان
زمان برداشتن براکت ها حدود 6 تا 30 ماه زمان می طلبد. که
البته زمان ارتودنسی ثابت به نوع ناهنجاری فکی و دندانی وابسته است و هر
چه میزان ناهنجاری بیشتر باشد زمان ارتودنسی بیشتر خواهد داشت.
ادامه مطلب
مخالفت مجلس با برداشتن ارز دولتی برنج
حبیب الله نیکزادی پناه گفت: برکنار کردن پول های دولتی برای وارد کردن برنج در شرایطی است که تولید داخلی با نیازهای کشور مطابقت ندارد، بر خلاف تأکید دولت بر حمایت از حقوق مصرف کننده، گفت که این بدان معنی است که مردم برنج میل نکنند.عضو کمیسیون کشاورزی ادامه داد:«در حال حاضر بسیاری از بخش های برنج وارد می شود و گفت: تصویب حذف ارز چهار هزارودویست تومان از واردات برنج به معنی دریافت حداقل از سفره از مردم است ک
رمان زیر باران
دانلود رمان زیر باران اثر زهرا ارجمند نیا با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم
داستان این رمان در مورد یه دختر با عواطف شکننده و پر از درک زندگی ، مغرور و خوش قلب ، یه پسر با قلب سنگی و غرور بیش از حد ، همراه با جذبه ی منحصر به فرد ، تقابل دو آدم متفاوت ، شروع عشق و دلدادگی ، آدمایی که بلدن حرف دلشون و بزنند ، بلدن عاشقی کنند ، بلدن تکبر و روبرو احساسشون به زانو دربیارند ...
خلاصه رمان زیر باران
جلوی کمد
بسم الله الرحمن الرحیم
می گوییم شجاعت می گویند ماجراجوییمی گوییم عدالت می گویند گدا پروریمی گوییم انقلابی بودن می گویند تند رویمی گوییم ولایت مداری می گویند تقلید کورکورانهمی گوییم استقلال می گویند انزواطلبی
و همچنین ...می گوییم سازش می گویند تعاملمی گوییم محافظه کاری می گویند عقلانیتمی گوییم وطن فروشی می گویند دور کردن سایه جنگمی گوییم غارت بیت المال می گویند برداشتن حق از سفره انقلابمی گوییم حقوق نجومی می گویند افزایش دستمزد به دلیل ت
پادشاهی تصمیم گرفت تا زیردستان خود را آزمایش کند تا بداند چه کسی رفتار خوبی در زندگی داشته است و چه کسی برای پیشرفت کشور زمان زیادی صرف می‌کند. او یک تخته‌سنگ بزرگ را در وسط جاده گذاشت و در یک مکان نزدیک به آن پنهان شد تا ببیند چه کسی تلاش می‌کند تا آن را حرکت دهد. او تعدادی از بازرگانان ثروتمند و درباریان را که از راه جاده عبور می‌کردند، دید. اما آنها برای برداشتن تخته‌سنگ هیچ تلاشی نکردند و به سادگی از کنار آن گذشتند، درحالیکه تعدادی از آ
قالب برداری ستون
قالب برداری باید وقتی
انجام شود که بتن قادر به تحمل تنش ها و تغییر شکل های وارده باشد. قبل از
آنکه اعضا و قطعات بتنی ، مقاومت کافی برای تحمل وزن خود و بارهای وارده را
کسب نمایند، نباید پایه ها و قالب های باربر برچیده شوند.
عملیات قالب برداری و جمع کردن پایه ها باید گام به گام بدون ضربه و اعمال فشار ، چنان صورت گیرند که
اعضا
و قطعات، تحت بارهای ناگهانی قرار نگرفته ، بتن صدمه نبیند و خدشه ای به
ایمنی و قابلیت بهره برداری قطعات
شاید این روز ها که RDr2 همه را سر گرم کرده، فکر کنید دنیا بهتر از این نمی شود و همه آنچه را در طول تمام سال ها خواسته اید به دست آورده اید، اما امسال برای بازی های بسیار خوب سال پربرکتی است و اوج آن نیز پاییز است. این هفته یکی دیگر از بازی های مورد انتظار سال یعنی Hitman2 برای رایانه های شخصی، PS4 و Xbox One منتشر می شود. در هیتمن 2 بار دیگر در نقش خلاق ترین مامور سری جهان یعنی مامور47 به سراسر دنیا سفر می کنید و از خیابان های آفتابی شهر های ساحلی گرفته تا جنگ
موهای زائد ممکن است بر روی صورت، پا، بازو، زیر بغل یا سایر قسمت ها رشد نماید. هم زنان و هم مردان سعی می کنند از  فناوری لیزر برای برداشتن و حذف موهای زائد استفاده کنند زیرا این روش می تواند تاثیر خوبی به همراه داشته باشد.  بیشتر افراد نمی دانند که حذف موها توسط لیزر می تواند برای افرادی که  مشکلاتی با موهای فرو رفته دارند نیز مفید باشد. با برداشتن و حذف مو ، فولیکول آن دیگر عفونت نخواهد کرد. این استراتژی یک روش پیشگیرانه محسوب می شود زیرا از بر
در این مقاله با جدید ترین روش خال برداری با لیزربا شما همراه هستیم. ظاهر زیبا تاثیر مهمی در اعتماد به نفس شما دارد. بسیاری از افراد برای زیباتر شدن اقدام به برداشتن خال هایشان می کنند . خال‌ها ضایعات پوستی مسطح یا برجسته پوست هستند که روی پوست دیده می‌شوند. خال‌ها معمولا ابتدا ضایعات قهوه‌ای رنگ مسطح و صاف، شبیه به کک و مک هستند.
ادامه مطلب
سندبلاست انواع گوناگونی دارد ولی مهمتر از همه که بیشترین کاربرد را دارد سندبلاست خشک ،وت بلاست می باشد که پر کاربرد ترین آن ها می باشد .
می توان از خدمات سندبلاست بر ای خدمات گوناگونی مانند فلزات ،چوب،دیوار ه های آجری استفاده کرد و بیشترین کار برد این خدمات برداشتن لایه های زنگ زده و جرم و کثیفی از سطح می باشد .
اجرای سندبلاست قبل از رنگ آمیزی صنعتی یک امر بسیار مکهم می باشد .
در این مطلب راهکارهای افزایش جذابیت چشمان را شرح داده ایم که مطالعه آن خالی از لطف نیست. محو کردن افتادگی پلک هابرای از بین بردن افتادگی پلک ها، حد فاصل متناسبی، به وسیله سایه ملایم کم رنگ ایجاد نمایید. از بخش بالایی گوشه پلکتان کار خود را آغاز کنید. سایه را از بالا به پایین به طرف چپ پلک خود بزنید. پس از آن به طرف گوشه بیرونی چشم به طرف چین پلک بزنید.مژه های خود را پس از دوش گرفتن فر کنید. همواره پس از حمام، مژه های خود را با استفاده از فرمژه ف
حاوی دانه های جوجوبا و پودر بامبو است که به آرامی سلولهای مرده و آلودگی هارا پاک میکند.
محصولی فراتر از کلینزر است
در نتیجه پوست را جوان میکند.
سرشار از ویتامین های E.A.C که باعث تغذیه ی پوست میشود،و روغن حیاتی لیمو،کمک قابل توجهی به برداشتن سلول های مرده و البته وظیفه ی آبرسانی به سلول های جدید را به عهده دارد.
محتوی ۶۰میلی لیتر

باید به خدا توکل کرد. باید به خدا ایمان داشت. میان روزهای سخت، میان روزهای ناامیدی، روزهایی که دیگر نگاهت به رو به رو نیست، روزهایی که دیگر نمی خواهی پیش بروی، روزهایی که خستگی وجودت را فرا گرفته، روزهایی که نمی دانی قدم برداشتن دیگر چه فایده ای دارد... لابه لای همین روزها، لابه لای همین ناامیدی ها، لابه لای اشک های پنهانی ات، لابه لای همین ها، زمانی که از سر ناامیدی خدا را صدا می کنی و انتظار نداری جوابی بشنوی، او به کمکت می آید. خدا با مهربان
من بر شما تسلطی نداشتم جز اینکه دعوتتان کردم و شما اجابتم کردید، مرا ملامت نکنید، خودتان را ملامت کنید.

معرفت , امید , فرصت
از این سه شیطان به قدری بدش میاد که میخواد گاهی به نظر من فریاد بکشه
به هیچ چیز راضی نمیشه تاکید میکنم به هیچ چیز جز به مرگ ما
چون تا وقتی زنده هستیم فرصت هست

فرصت هم میتونه برای یک شخص سبب بر  اضافه شدن اشتباهاتش بشه
و برای یک شخص هم میتونه  فرصت باشه   !
رحمانیت خدا برای دوباره گام برداشتن " فرصت " هست
مراقب هم باشیم
در
⚡️ پیشوند در زبان‌شناسی یک وند است که پیش از فعل می‌آید و در معنای آن فعل تغییراتی پدید می‌آورد. این روش زایش فعل، یکی از مهمترین ویژگی‌های زبان‌ گیلکی است. (رجوع شود به پست شماره ۱۰۴)
پیشوندها در زبان گیلکی در گۊیش‌های مختلف عبارت‌اند از:
هَ/ها/فا  (ha/fa)
این پیشوند قبل از فعل می‌آید و به آن معنی «به سمت بیرۊن/ به‌ سمت بالا» می‌دهد.
مثال:
کشئن (=کشیدن)
هکشئن/ فاکشئن (=به سمت بیرۊن یا بالا کشیدن)
مثال:
کتن (=افتادن)
هکتن (=به سمت بیرۊن نشر پیدا

آیا در درمان بیماری هایی مانند جوش غرور جوانی نیز میکرودرم ابریژن جایگاهی دارد؟
حتما همینطور است. جایگاه مهم میکرودرم ابریژن به عنوان یک روش درمانی برای مبتلایان به جوش غرور جوانی سال هاست که به اثبات رسیده است. با توجه به اینکه اساس ایجاد جوش ها ترشح زیاد سبوم یا همان چربی و رشد باکتری ها روی این چربی است. پاکسازی و برداشتن لایه های مرده و چرب پوست توسط میکرودرم ابریژن در درمان جوش غرور جوانی تاثیر مهمی دارد.

http://WWW.NEGARSKIN.IRhttp://WWW.NEGARSKIN.IR
خیلی وقتها به این فکر می کنم که چه انتظاری از دنیا دارم؟ دنبال چی هستم؟ کجا را می خوام بگیرم؟
وقتی خیلی سطحی فکر می کنم آرزوها و خیالات بزرگی دارم ولی وقتی عمیقتر نگاه می کنم می بینم دنبال یک چیز بیشتر نیستم و تمام تلاشم صرفا در این راستاست.
شادی

اما معنی این شادی چیه؟ آنچه که در اعماق وجودم حس کرده ام احساس رضایت از لحظه ها است. مثلا وقتی در حال عبور از خیابان هستم با برداشتن یک تکه آشغال از روی زمین احساس رضایت می کنم. وقتی با یک کودک با مهرب
محمدجواد ظریف وزیر خارجه کشورمان در توئیتر خود با اشاره به برداشتن گام دوم از سوی ایران نکاتی را مطرح کرد.
محمدجواد ظریف وزیر خارجه کشورمان در توئیتر خود با اشاره به برداشتن گام دوم از سوی ایران نکاتی را مطرح کرد.
اخبار سیاسی_ متن کامل این توئیت به شرح زیر است:
امروز، ایران در حال برداشتن دور دوم گام‌های جبرانی خود طبق پاراگراف ۳۶ برجام است. ما این حق را برای خود محفوظ می‌دانیم که به اتخاذ اقدامات جبرانی قانونی در چارچوب برجام برای حفاظت
و تو تنها پولار و مو وز وزری!!! هستی که اتفاقات خاص که هیچ... حتا چای خوردن....
، تکه نانی ساده برداشتن.....
، لیوان ابی خنک خوردن...
رشته ی کلامی کوتاه  داشتن را  می شود با او خاص ترین روزمرگی ها کرد....
 و چه دل ادم هی غنج برود، که تکرار کنم با تو پشت سر  هم این روزمرگی ها.....
و آیا لازم است بگویم از حس نفس کشیدن در نفس هایت...؟!!

پ.ن: اصولا خرس ها عوالم خاصی دارن، ما خرس ها صرف نظر از نژادمون ، عوالم، جنگلی تر، وحشی تر، و..و..و احتمالا گاهی خنگانه تر داریم...
« تنها کسی که میتونه تو رو با خودت و آرزوهات آشتی بده، خودتی! »
چقدر به آرزوهات فکر کردی؟
.
اگر یکی از آرزوهات مهاجرت و یا سفر به کشورهای مختلف هست، ما کنارتیم تا در رسیدن به این آرزوت همراهیت کنیم.
یکی از راه های تحقق آرزوها، برداشتن قدم های درست و حساب شده هست. ما با کادری مجرب و حرفه ای، کنارت هستیم تا قدم هایی که بر می‌داری حساب شده باشه ✌
.
✳ اخذ ویزای شینگن، کانادا، استرالیا و انگلیس؛ اخذ اقامت کانادا و اروپا ✳
.
09378577757
جهت کسب اطلاعات بیش
_ دیونگی 
_ درگیر و سردرگمی
_ نفرت از خود
_ غم‌و افسردگی
_ فاز برداشتن
احساساتمون شبیه به همه .
شاید بخاطره همینه که انقدر به هم نزدیکیم.
وقتی راجب خودمون پنج‌نفر دقت کردم،دیدم همه‌مون یه درد مشترک داریم
فکر کنم اون درد مارو انقدر به هم نزدیک کرده..
خدا ادمایی که کناره هم میزاره که به هم نیاز دارند.
شاید حالا بفهمم چرا با وجود این همه دل‌شکستگی و انتقاد از هم. هیچوقت از هم جدا نمی‌شیم‌
وقتی یکی ازمون می‌پرسه چرا انقدر باهم رفیق‌اید؟ نمیدونیم
 کاشت مو چگونه انجام می شود؟
عملیات کاشت مو با قرار دادن فولیکول های مو که از ناحیه اهدا کننده فرد گرفته می شود به مناطقی  از پوست سر که مو ریخته است ، انجام می شود. اگرچه ناحیه بین دو گوش مقاوم در برابر ریزش غالباً به عنوان محل اهدا کننده استفاده می شود. مناطق دیگر بدن مانند سینه ، پشت ، بازوها نیز می توانند به عنوان محل اهدا کننده استفاده شوند. آنها از هم جدا شده و برای عمل آماده می شوند زیرا گرافت ها بافت هایی هستند که شامل یک یا چند فولیکول
:بزرگی گوید؛
گذشته هایت را ببخش زیرا که آنها همچون کفشهای کودکیت نه تنها برایت کوچکند بلکه تو را از برداشتن گامهای بلند باز می دارند.لذاهم چنانکه زکات بدن روزه است،زکات روزه هم اخلاق خوش است و اخلاق خوش زمینه ای برای بخشش هاست. اخلاق بد همه را فراری می دهد. رمضان فرصت بخشش هاست
.التماس دعا
هر ادمی یه رنسانسی داره.و یک دوران تاریک
در زمانهای تقریبا دوری.من با یکی دو نفر خیلی مشکل جدی داشتم.تیکه ها و متلک ها و رفتارهایی که میدونن اذیت میشی و انجام میدادند
و خیلی سردرگم بودم که چطور باید رفتار کنم که نتیجه بگیرم

راه های زیادی رو امتحان کردم.از دوستی و مروت و مودت گرفته
تا بی رگی و به روی خودت نیاوردن.بیشتر راه ها هم دوستانه بود.ولی جفتشون گستاخ تر و وحشی تر شدند.تا اینکه فهمیدم همیشه در مورد همه خوبی و از راه مثبتش نتیجه نمیده.بعضی
برای ریمو کاشت ناخن ژله ای خیلی از افراد به آرایشگاه مراجعه می کنند و از یک ناخنکار کمک می گیرند اما شما می توانید این ناخن ها را در منزل نیز بردارید. ناخن های ژله ای ناخن های با دوام و رنگ شده ای هستند که بسیار شبیه ناخن های واقعی هستند. در این مقاله سعی می کنیم نکاتی را برای برداشتن چنین ناخن هایی بیان کنیم و 2 روش از متداول ترین روشهای ریمو کاشت ناخن ژله ای را با هم مرور نماییم.
ادامه مطلب
امروز کمی از فناوری و هیاهوی رسانه ها، گرانی دلار، برداشتن صفرهای پول ملی و ... فاصله میگیریم و شما را به خوندن گزیده ای از اشعار سهراب سپهری دعوت میکنم.
چه کسی میداند؟
که تو در پیله ی تنهایی خود، تنهایی
چه کسی می داند؟
که تو در حسرت یک روزنه در فردایی
پیله ات را بگشا!
تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی
ازصدای گذر آب چنان فهمیدم: تندتر از آب روان، عمر گران میگذرد.
زندگی رانفسی، ارزش غم خوردن نیست!
آرزویم این است آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست!

اد
خال برداری با لیزر و توصیه های بسیار مهم
خال برداری با لیزر : اگر شما هم جز دسته افرادی هستید که خال صورت شما را
اذیت می کند و به دنبال برداشتن خال صورت خود هستید.می توانید به کلینیک
لیزر مو باران ، مراجعه کنید ، متخصصین ما در کلینیک زیبایی لیزر مو ، بعد
از برگزاری جلسه ی مشاوره با شما ، و بررسی نوع خال صورت ، بهترین روش را
از میان روش های برداشتن خال صورت ، متناسب با شرایط شما ، انتخاب می کنند
خال برداری با لیزر چگونه انجام می شود؟
انواع لیزر
بیشتر ورزشکارانی که به ما مراجعه میکنن با پارگی رباط صلیبی یا aclو یا پارگی ناقص ربات صلیبی خواستار عمل بسته زانو که بسیار بهتر و مفیدتر از عمل باز هستن، و ما با تیم جراحی قوی بازسازی رباط acl را انجام میدیم که خداروشکر تا به امروز تعدادبیماران با رضایت کامل و بهبودی به زندگی و تولدی دوباره قدم برداشتن، جهت مراجعه به مطب عکس MRI برای زانو لازم است تا درمان بیمار سریعا انجام شود. باما تماس بگیرید
همه چیز راجع به جراحی سینه سوم
در بعضی از خانم‌ها توده‌ای به‌صورت چربی آویزان در ناحیه زیر بغل وجود دارد که اصطلاحاً آن را سینه سوم، سینه فرعی یا سینه اضافه می نامند. جراحی سینه سوم  بسته به مشکلاتی که برای بیمار ایجاد می کند نیازمند جراحی خواهد بود. سینه اضافه می تواند دردناک باشد و این نگرانی را به دنبال دارد که ناشی از بزرگ شدن غدد لنفاوی باشد یا اینکه ظاهری ناخوشایند ایجاد کند. سینه سوم گاهی یک‌طرفه و گاهی دوطرفه است و ممکن است اندازه
هزینه های تزریق چربی
تزریق چربی یکی از راه های زیباسازی و جوانسازی صورت است. در این روش به وسیله تزریق چربی و کشیده شدن پوست سبب فرم دهی و از بین بردن چین و چروک می شود.
ابتدا بیمار و پزشک جلسه ای تشکیل می دهند تا به خوبی انتظارات و اهداف بیمار برای انجام این عمل مشخص گردد و سپس پزشک با توجه به توده بدنی و مقدار چربی مورد نظر نقاطی را برای برداشتن چربی انتخاب می کند.معمولا این برداشتن به روش لیپوساکشن انجام می شود اما امروزه روش لیپوماتیک نیز ب
بسم الله الرحمن الرحیم
خلاصه بیانیه گام دوم
برای برداشتن گام اینده باید گذشته را درست شناخت!
چهل سال گذشته:
جمهوری اسلامی:
به اصول خود بشدت پایبند
به مرزبندی های خود با رقیبان بشدت حساس
در هیچ معرکه ای گلوله اول را شلیک نکرده اما پس از حمله: دفاع و ضربه محکم  
عزت و پیشرفت ایران در همه عرصه ها...علت:

مدیریت های جهادی الهام گرفته از ایمان
اعتقاد به اصل«ما می توانیم»

ادامه مطلب
پف ماجرا کمی خوابیده. خواهرم قدری آرام‌تر است. از دیشب به هر چیزی نگاه می‌کنم، به فکر می‌روم. یعنی دزدها موقع برداشتن لوازم نوی یک تازه‌عروس، به سال‌هایی که به سختی گذرانده‌اند، به وام‌هایی که گرفته‌اند، به اینکه دوباره کی می‌توانند خانه‌ای به این زیبایی بسازند و به اینکه شوک دیدن خانه‌ی خالی چه حالی به یک زن باردار می‌دهد، فکر می‌کنند؟
+ نمی‌توانم به بقیه بگویم برای پول، مال، برای چیزی که ارزش جانی ندارد، نفرین نکنند. شاید چون مال
یکی از دلایل اصلی سرد مزاجی، کرختی و بی انگیزگی جنسی در آقایان، مصرف زیاد غذاهای دارای طبع سرد است.برای رفع این حالت از خوردن این غذاها پرهیز کنید: کاهو، هندوانه، خیار، لیمو، رازیانه، گشنیز، آبغوره، ماست و دوغ. غذاهایی که برای شما مفید است: موز، نارگیل، خرمالو، آب هویج، پلو کشمش، شوید پلو، عسل، تخم مرغ آب پز، کره و روغن حیوانیهمچنین، ترکیب زیره سیاه و دارچین به میزان مساوی و دم کردن آن مثل چای، یک نوشیدنی مفید برای رفع سردمزاجی ناشی از خورد
این کتاب رنج های شما را به ابزار، زخم هایتان را به قدرت، و مشکلاتتان را به مشکلاتی معمولی تر تبدیل می کند. این پیشرفتی واقعی است. این کتاب را به چشم راهنمایی برای رنج هایتان بنگرید؛ راهنمایی برای چگونگی رنج کشیدن آسان تر و معنی دارتر. با شفقت و فروتنی بیش تر نگاهش کنید. این کتابی است درباره ی برداشتن قدم های سبک تر با وجود بارهای سنگین روی دوشتان، درباره آرامش بیش تر در برابر بزرگ ترین ترس هایتان و خندیدن به اشک هایتان در همان حالی که از چشمتا
سرطان رحم ( به انگلیسی : Uterine cancer ) با رشد و پیشرفت می تواند علایم و نشانه های مختلفی ایجاد کند. سایر مشکلات پزشکی هم هستند که می توانند علایمی مشابه سرطان رحم ایجاد کنند. رشد غیر طبیعی سلول های دیواره داخلی رحم یا اندومتر منجر به ایجاد سرطان زحم  می شود  که به نام سرطان اندومتریوز هم شناخته می شود و  اغلب با خونریزی غیر طبیعی از واژن همراه است.اگر علائم سرطان رحم در مراحل اولیه  جدی گرفته شده با مراجعه به پزشک سرطان رحم تشخیص داده شود قابل
یکی از مشکلات شایع در بینی ایرانی ها و مردم خاورمیانه قوز بینی است که می تواند مادرزادی باشد یا در اثر شکستگی ها ایجاد شده باشد. قوز بینی یکی از مشکلات بینی است که بسیاری از افرادی که می خواهند جراحی زیبایی بینی انجام دهند، خواهان برداشتن آن هستند.
قوز بینی باعث می شود که بینی از نمای نیم رخ نامتناسب با صورت به نظر برسد و ظاهری مردانه داشته باشد. که این امر برای بسیاری از زنان ناخوشایند می باشد و همچنین بینی بزرگ و قوز بینی برای بسیاری از مردا
یک اتفاق جالب این است که افرادی که معمولاً در رانندگی دقت بسیار بیشتری می‌کنند در مواجهه با خطرات واکنش بدتری دارند. این قضیه را با نام بیش‌تمرکزی یا روانشناسی گیرکردن یاد می‌کنند. مثال رایج این قضیه در روانشناسی ورزش بررسی شده است، مثل فوتبال یا بسکتبال. برای مثال یک بازیکن بسیار خوب، ممکن است ضربه پنالتی را خراب کند. یک دلیل آن این است که روی ضربه‌ی پنالتی بیش از حد تمرکز یا گیر می‌کند! این فعالیت‌ها چنان پیش پا افتاده‌اند که ورزشکارا
نوروبلاستوما شایع ترین نوع سرطان در میان نوزادان و کودکان زیر ۵ سال است و در پسران بیشتر از دختران دیده شده است.
نوروبلاستوما (Neuroblastoma) بیماری نادری است که در آن تومور توپُری توسط سلول های عصبی خاصی به نام نوروبلاست تشکیل می شود. در حالت طبیعی، این سلول های نابالغ رشد می کنند و تبدیل به سلول های عصبی طبیعی می شوند. ولی در نوروبلاستوما این سلول ها تبدیل به سلول های سرطانی می شوند.
▫نوروبلاستوما معمولاً در بافت غدد فوق کلیوی یعنی غدد مثلثی شکل
رابطه ی عمل زیبایی و اعتماد به نفس
مردم به دلایل متفاوتی زیر تیغ جراحی های زیبایی می روند.
برخی از این جراحی ها علت های پزشکی دارند مانند: عمل برداشتن پف چشم که برای بهبود بینایی بیمار انجام می شود.

بقیه ی جراحی های زیبایی اغلب هدفی جز زیبایی ندارند.
در
این میان برخی بیماران به علت کمبود اعتماد به نفس داوطلب جراحی های
زیبایی از جمله جراحی بینی می شوند و به دنبال افزایش اعتماد به نفس خود
هستند.
ادامه مطلب
تیپ شخصیتی من چیست؟

آزمون تیپ شخصیتی برای اندازه گیری ویژگی ها، استعداد ها و توانایی های افراد طراحی نشده است. بلکه هدف اصلی آن بررسی علایق افراد می باشد. این آزمون را نمی توان با تست های روانشناسی دیگر مقایسه کرد. با این حال می توان با استفاده از نتایج آن، توانایی ها و قابلیت های افراد را تجزیه تحلیل نمود.
مسئله این است که اگر درباره تیپ شخصیتی یکدیگر اطلاعاتی در اختیار داشته باشیم دنیایمان متفاوت خواهد بود. به لحاظ روانشناسی از شناخت ت
1
فکر کنم قبلنم این رو یه جا نوشته باشم با این حال به نظرم اومد شاید خوب باشه برای خودم دوباره یادآوریش کنم که باید به یه سری از هدف ها، در حد یه تسک که قراره ته روز تیک بخورن نگاه کنم. هویت بیش از حد قائل شدن برای آنها و جدی گرفتنشون از یه آستانه ای بیشتر، فقط و فقط آدم رو دور تر می کنه. گاهی حتی برای بعضی از اونها تشریفات خاصی قائل شدم که وقتی اون تشریفات به جا آورده نمی شن، شروع به برداشتن قدم در اون مسیر نمی کنم. می گم باید فلان و فلان مهیا باشه!
1
فکر کنم قبلنم این رو یه جا نوشته باشم با این حال به نظرم اومد شاید خوب باشه برای خودم دوباره یادآوریش کنم که باید به یه سری از هدف ها، در حد یه تسک که قراره ته روز تیک بخورن نگاه کنم. هویت بیش از حد قائل شدن برای آنها و جدی گرفتنشون از یه آستانه ای بیشتر، فقط و فقط آدم رو دور تر می کنه. گاهی حتی برای بعضی از اونها تشریفات خاصی قائل شدم که وقتی اون تشریفات به جا آورده نمی شن، شروع به برداشتن قدم در اون مسیر نمی کنم. می گم باید فلان و فلان مهیا باشه!
"خستگی تصمیم" چیست؟ و چگونه از آن در امان باشیم؟ 
همان گونه که عضلات ما بعد از کار کردن زیاد خسته می شوند، مغز نیز بعد از تصمیم گیری های متعدد در طول روز، چار خستگی می شود که به آن، "خستگی تصمیم" (Decision fatigue) می گویند.
ما مدام در حال تصمیم گیری هستیم و با هر تصمیمی، یک قدم به "خستگی تصمیم" نزدیک می شویم. هر چند همه تصمیم ها بزرگ و حیاتی نیستند ولی هر کدام شان، به سهم خود بخشی از انرژی مغزمان را می گیرند: از انتخاب بین دو نوع خمیردندان برای مسواک صبحگا
4 نکته رژیمی برای کاهش وزن زنان میان سال
کاهش وزن در سنین ۲۰ تا ۳۰ سالگی به راحتی اتفاق می افتد، با این حال این کار در سنین ۴۰ تا ۵۰ سالگی کمی مشکل است. اما این به معنی غیرممکن بودن آن هم نیست. با نگرش های سالم و همچنین تغذیه صحیح کاهش وزن در هر سنی ممکن است. برای افراد میانسال، ترکیب ورزش هایی مثل پیاده روی و در کنار آن حرکات کششی و نرمشی و همچنین برداشتن وزنه بهترین روش برای تناسب اندام و کاهش وزن است. اکنون می خواهیم نکاتی را به شما معرفی کنیم ک
همانگونه که در تصویر می بینید داوطلبانی که در دوره روزانه امسال اعم از با کنکور و بدون کنکور شرکت کنند سال آینده از ثبت نام در این دوره محروم می شوند. خب چرا این خبر را دوباره منتشر کردم؟ زیرا این موضوع برخلاف اطلاعیه‌ها و اخبار قبلی است و ممکن است دانش ‌آموزی به اشتباه و به دلیل شرایط خاص امسال به دلیل عدم آگاهی دست به انتخاب رشته ای در کنکور بدون آزمون بزند و از دوره روزانه سال بعد هم محروم گردد. به منظور همرسانی این خبر مهم لطفا لینک خبر ر
مزایای کاشت ابرو به روش FIT
روش FIT یکی از متداول ترین و معروف ترین روشهای کاشت ابرو می باشد که در اکثر مراکز زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد . این روش با توجه به اینکه تقریبا آسانتر بوده و هزینه های مناسب تری دارد طرفداران زیادی درد .
در این روش سوراخ های کوچکی در پشت و کنار سر بیمار ایجاد می شود و فولیکول ها به صورت تک تک از این نواحی خارج می شوند . پس از آماده سازی گرانت ها توسط پزشک در ناحیه ابرو کاشته می شود .در این روش دو نکته حائز اهمیت می
نکات مراقبتی بعد از انجام جراحی بینی ۲ :
_ معمولا شخص از روز چهارم و بطور قطعی از روز هفتم میتواند فعالیت های معمول خود را آغاز کند.
_ پس از برداشتن اسپلیت چسب روی بینی زده خواهد شد که بعد از آن باید توسط خودتان و یا توسط جراحتان هر ۲۴ تا ۴۸ ساعت عوض شود قبل از چسب زدن پوست بینی خود را با آب و صابون به خوبی شسته و خشک نمایید سپس اقدام به چسب زدن کنید‌.
_ چنانچه پوست بینی شما به چسب حساسیت نشان داد چسب زدن را متوقف کنید و فورا این موضوع را به جراحتان
به دلایلی آپاندیس برای بدن مفید است 
زمانی که شما یک درد شدید (تپنده) را در شکم خود احساس میکنید، یکی از اولین چیزهایی که احتمالا به ذهنتان می رسد، آپاندیس شما می باشد صرف نظر از اینکه آیا درد از آن نشات می گیرد یا خیر اما آیا میدانید که اپاندیس در کدام طرف است؟ آپاندیس شما یک کیسه لزج،لیز است که بین روده کوچک و بزرگ شما آویزان است و این چنانچه بارها در بخش سلامت نمناک گفته شده است معمولا در سمت راست پایین شکم قرار دارد، اما در موارد بسیار
صبح دیدم یه خودکار شیک و لاکچری رو میز آشپزخونه س
دیدم آشنا می زنه
یکم فک کردم دیدم عه اینکه واسه خودم بود
یکم دیگه فکر کردم که اینو از کجا برداشتن و به این نتیجه رسیدم که اینو زده بودم به اون کلاسور چرم لاکچریه و گذاشته بودم بالای قفسه ها
و هیچوقت دلم نمیومد از هیچکدوم شون استفاده کنم
الان اومدم می بینم کلاسور چرمه نیست
اعصاب مصاب نذاشتن برام
کلاسور و خودکاری که خودمم دلم نمیومد ازشون استفاده کنم
کلاسوره رو که سر به نیست کردن
پررو پررو خودکا
کم کاری تیروئید چیست و علل آن کدام است ؟
کم کاری تیروئید (Hypothyroidism) ،یکی از رایج ترین مشکلات تیروئیدی است. کم کار کردن و ضعیف بودن غده تیروئید، باعث تولید ناکافی از هورمون های تیروئید می شود که باعث کم کاری تیروئید می شود. این یک بیماری بسیار رایج پزشکی است که به ویژه در زنان مسن پدیدار می شود و همچنین در  دوران بارداری. علت های دیگر کم کاری تیروئید، بیماری هشیموتوز(Hashimoto's thyroiditis)، التهاب غده تیروئید، درمان تیروئید پرتودرمانی در گردن، کمبود ید
چسب بخیه سری استری استریپ از کمپانی 3M آمریکا برای مراقبت از زخم و افزایش قدرت بافت زخم با ساختاری غیر تهاجمی به کاهش ریسک اسکار و آلودگی بسیار کمک می کند. در مقایسه با سوچر و منگنه پوستی آسیب کمتری برای پوست ایجاد کرده و ظاهر بافت پس از نقاهت را کمتر تغییر می دهد.
ویژگیها و موارد مصرف :
استریل و با قابلیت نفوذ هوا - راحت حین استفاده
ضد حساسیت
مقرون به صرفه
کاربری سریع و راحت
قابل استفاده و مناسب پس از برداشتن بخیه و یا منگنه
مناسب زخمهای با تنش
لیزر موهای زائد خوب است یا نه

رفع موهای زائد با روش لیزر درمانی‎

لیزر برداشتن مو یا لیزر رفع موهای زائد
دستگاهی است که فرایند از بین بردن مو‌های ناخواسته یا موهای زائد را با
استفاده از قرار گرفتن در معرض پالس لیزر نور انجام می‌دهد و منجر به از
بین بردن فولیکول مو و عدم رشد مجدد مو می‌شود.
ادامه مطلب
مرحله ۵
به وسیله پیچ گوشتی چهارسوی مناسب، پیچ های محکم کننده ی پیه به بدنه ی دستگاه را باز کنید.
بعد از بازکردن پیچ ها، پایه ها و صفحه ی زیری پلوپز آرام پز را که از انتقال حرارت به خارج از دستگاه جلوگیری می کند بردارید.
روش نقشه برداری و بازکردن سیم های رابط
مرحله ۶
قبل از باز کردن سیم های رابط دستگاه، ابتدا نخوه ی سیم کشی داخل دستگاه را با استفاده از رنگ سیم ها و ارتباط فیزیکی آن ها با اجزای دستگاه را مورد بررسی دقیق قرار دهید. سپس نقشه آن را رس
نتیجه ورود مردم به بازار بنزین چیست؟

عضو کمیسیون
انرژی مجلس با اشاره به توزیع ناعادلانه بنزین در کشور طرح اختصاص بنزین به
هر نفر را در راستای از میان برداشتن تبعیض در این زمینه و همچنین مقابله
با قاچاق دانست.
ادامه مطلب
همونطور که قبلا گفتیم آپدیت تابستانه شامل سه رول(حرفه) میشود: بانتی هانتر، تریدر، کالکتوربا هر رول شما قادر هستید به وسایل و ویژگی‌های جدید مانند (کیف همراه ارتقا یافته)، (اسب جدید) و قابلیت هایی مانند (برداشتن اشیائی که روی زمین هستن از روی اسب)، دست یابید.همچنین هر حرفه فری روم مخصوص خودش را دارد.برای افزایش مهارت در هر رول شما احتیاج به کسب xp در رول مورد نظر دارید (مثلا وقتی بانتی هانتر رو انتخاب کردید مرحله هاش رو انجام بدید تا xp بدست بیار
در آوردن گوشی از چاه توالت گاهی اوقات به دلیل وارد کردن دست در داخل لوله منجر به ضرر جانی برای خیلی از افراد می شود. بهتر است برای این کار از یک شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه فوری و تضمینی استفاده کنید.
هشدار: آیا می دانید برای درآوردن گوشی موبایل از توالت با دست، امکان گیر کردن دستتان در لوله وجود دارد؟
اشتباه خیلی از مردم این است که هنگام افتادن اشیاء درون چاه توالت هول می شوند و سریعا برای بیرون آوردن گوشی موبایل با دستانی خالی اقدام به وارد

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها